Şeker her alanda tüketilen bir ürün çeşididir. Özellikle restoranlar, cafeler, oteller, bankalar, büyük işletmeler, kantinler için şeker tüketimleri daha yoğundur. Bu ürünlerin steril ve hijyenik bir şekilde sunulması gerekmektedir. Stick şekerler ve sargılı şekerler bu noktada hem hijyenik bir kullanım hem de daha uygun ve doğru bir tüketim sağlamada önemli rol oynarlar. Stick şekerlerin ve sargılı şekerlerin üretimleri de kullanımı gibi steril bir şekilde yapılmaktadır.

Toz şekerlerin paketlenmiş hali stick şeker ismi ile bilinirken, küp şekerin paketlenmiş hali ise sargılı şeker olarak isimlendirilebilir. Esmer ve beyaz şeker türleri mevcuttur. Stick şekerler türkçe yazımıyla “stik şeker” veya “çubuk şeker” gibi isimlerle de isimlendirilebilir.

Çay ve kahve servisi olan her firma ya da her işletme de kullanılabilecek olan stick şekerler ve sargılı şekerler, firmalarınız için özel olarak ambalajlanabilir. Firma logonuz, şirketinize ait bir slogan veya iletişim bilgileri gibi istediğiniz tüm bilgiler ambalaj paketleri üzerinde yer alabilir. Bu şekilde işletmenize ait tanıtıma önemli katkılar sağlanmış olur.

Bize Ulaşın Stick şekerler, stik şekerler, çubuk şekerler, sargılı küp çekerler, esmer ve beyaz ambalajlı şekerler, baskılı şeker fiyatları, siparişi, satışı, satın alımı gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tek Sargılı Baskılı Küp Şeker

Tek Sargılı Küp Şeker