Tükenmez kalem çeşitleri, yazı yazmak için kullanılan ve içerisinde mürekkep bulunduran yazı yazma gereçlerine verilen genel addır. Bu kalem çeşitleri arasında farklı modeller bulunur. Bu ürün grubunda yer alan en yaygın ürün türleri ise standart modeller, makaralı modeller ve dolma kalemlerdir.

Kurşun kalemler ise, öğrenciler, yazarlar, sanatçılar ve tasarımcılar olmak üzere hemen hemen herkesin kullandığı popüler kalem türlerinden biridir. Mürekkepli kalemlere göre en önemli avantajı kolaylıkla silinebilmesidir. Kullanım amacına göre farklı sertlik seviyesine ve renk yoğunluğuna sahip neredeyse sınırsız sayıda kurşun kalem bulunabilir.

Bu iki kalem grubu da otellerde müşterilere sunulan promosyon ürünlerine örnektir. Bu kalem türlerinin promosyon değerini arttırabilmesi için için firmanıza özel logonun, sloganın ve iletişim bilgilerinin baskı haline getirilmesi önemli bir konudur.

Bize Ulaşın Kurşun kalemler, tükenmez kalemler, dolma kalemler, firmalar için promosyon kalem ürünleri, logo baskılı kalemler, fiyatları siparişi, satışı, satın alımı gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Naturel Kurşun Kalem

Naturel Kurşun Kalem

Kurşun Kalem

Kurşun Kalem

oteller için kurşun kalem

Kurşun Kalem

tükenmez kalem

Tükenmez Kalem

tukenmez kalem

Tükenmez Kalem