Sargılı ve kutulu sabunlar otel sabunu olarak da bilinir. İsteğe bağlı değişik gramajlarda üretim yapılır. Sargılı ve kutulu sabunlar el değmeden otomatik makinelerde doğal yağlardan imal edilirler. Otel sabunu ürünlerimiz doğal yağlardan ve dünyaca kabul edilen GMP standartlarında ve ISO 9001 kalitesinde üretim yapılır. Doğaya ve insan sağlığına dosttur. Otel sabunu ürünlerimizi gönül rahatlığıyla el ve vücut temizliğinde kullanabilirsiniz.

Firma logonuz kutu veya sargılı kağıt üzerine basılı şekilde üretim yapılır. Bu ürünlerimiz mini otel sabunu kategorisindeki buklet ürünlerindendir. Sargılı ve kutulu sabunlar doğal esansiyel yağlarla kokulandırılmıştır. Bu kokular çiçek kokularıdır.

Bize Ulaşın Sargılı sabunlar, pileli sabunlar, kutulu sabunlar, otel sabunları, buklet sabunları, el yüz sabunları, logolu sabun, baskılı kutu sabun siparişi, fiyatları, satışı, satın alımı gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

SVS Sabun olarak Frais marka kutulu sabunlar üretiyoruz. Sabunlarımız %100 organik, ferahlatıcı ve sakinleştiricidir. Sizler her türlü toptan alımlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün kataloğumuza erişmek için tıklayınız.

Frais Beyaz Sabun

Frais Beyaz Sabun içerisindeki saf,katkısız yapısı ve klasik esansı ile size eşsiz bir banyo keyfi yaşatacak. İçerisinde sabun bazı ve esansiyel yağdan başka hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Frais Güllü Sabun

Güzel Isparta’mızın bereketli topraklarında yüz yıllardır yetişmekte olan Gül çiçeğini sabunumuzla sizlere ulaştırmayı hedefledik. İçerisinde gerçek gül yaprakları, sabun bazı ve esansiyel yağdan başka hiçbir katkı maddesi ve boya içermemektedir. Cildinizi nemlendirir, besler ve dış etmenlerden arındırarak daha temiz, aydınlık bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Gülün eşsiz kokusu ile rahatladığınızı ve vücudunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz.

Frais Ardıç Katranlı Sabun

Ardıç Katranı ardıç ağacının gövdesinde bulunan öz suyun damıtılması ile elde edilen doğal bir şifa kaynağıdır. Muadillerine göre Frais Ardıç Katranlı sabun içerisinde kesinlikle boya ve etken madde içermez, tamamen saf ardıç katranı ve sabun bazından oluşmaktadır. Özellikle saç ve cilt rahatsızlıklarında doğal bir şifa kaynağıdır. Saçlarda oluşan kepek, dökülme, egzama, sedef, mantar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildi ölü hücrelerden arındırır.

Frais Isırgan Otlu Sabun

Kurutulmuş ısırgan yapraklarını toz haline getirerek, sabun bazı ve esansiyel yağ ile birleştirip sizler için hazırladık. İçerisinde boya ve başka etken madde içermemektedir. Sabunumuzun muhteviyatında gerçek ısırgan otu yaprakları kullanılmıştır. Saç ve cilt için kullanılabilecek doğal bir şifa kaynağıdır. Saç derisini besler, kepek oluşumuna ve saç dökülmesine engel olur. Cildinizin üzerindeki ölü deriyi temizler, cildinizin nefes almasını sağlar, sedef ve egzama gibi cilt rahatsızlıkları ile mücadele eder. Sivilce ve akne oluşumunu önler.

Frais Shea Yağlı Sabun

Afrika’da bulunan Shea ağacının meyvelerinin işlemden geçirilmesi ile elde edilen bu yağ doğal bir nemlendiricidir. Cildinizin kurumasını önler ve cildinizi dış etmenlerden korur. Saç derisini besler saçların daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Frais Shea Butter sabunumuzun içerisinde tamamen saf shea yağı kullanılmıştır, içerisinde shea yağı, sabun bazı ve esansiyel yağ haricinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Eşsiz kokusu ve yumuşak sabun yapısı cildinize iyi gelecek.

Frais Defneli Sabun

İstanbul’umuzun güzel ilçesinde toplayıp kuruttuğumuz defne yapraklarını sabunumuz ile buluşturduk. İçerisinde sabun bazı gerçek defne yaprakları ve esansiyel yağdan başka hiçbir etken madde ya da boya içermemektedir. Sabunumuzu olabildiğince saf tutmaya çalıştık. Doğal temizlik kaynağı sabunumuzun eşsiz kokusu ve yumuşak yapısı saç ve cildinize iyi gelecek.

Frais Lavantalı Sabun

Isparta’mızın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyünde hasat edilen lavantalar ile hazırlanan Frais Lavanta sabunumuzun eşsiz kokusu vücudunuzu dinlendirerek günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacaktır. Sabunumuzun içerisinde gerçek lavanta bitkisi, sabun bazı ve esansiyel yağlar haricinde hiçbir etken madde ya da boya bulunmamaktadır.

Frais Zeytinyağlı Sabun

Kaz Dağlarının esintisi, Edremit körfezinin iyot kokusu ve eşsiz güneşi ile yetişen zeytin ağaçlarının yüz yıllardır bizlere verdiği bu doğal şifa kaynağını olabildiğince sabunumuza taşımaya çalıştık. E vitamini kaynağı Frais zeytinyağlı sabunumuzu saç ve cilt için kullanabilirsiniz. Frais zeytinyağlı sabun saç derisini besler, saçlarınızı güçlendirir. Bu sabun cildiniz için de doğal bir nemlendiricidir, cildinizin daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.