Otellerde, hastanelerde, bakım odalarında, odaların kapısına asılan kapı kolu talimatı/ otel dnd kartları otele gelen müşteriler tarafından sık tercih edilen bir ürün grubudur. Bu kartın bir diğer adı da ”rahatsız etmeyin kartı”dır. Müşteri memnuniyeti için çok önemli ürünlerdendir. Bu kartın üzerinde çeşitli yazılar olur. Bunlar “Rahatsız etmeyiniz.” yazısı veya odanın temizlenmesi gerektiğine dair uyarı yazılar olabilir. Bu kartlardan kullanan oteller ve diğer firmalar, müşterilerinin memnun olmasını ve kaldıkları yerden memnun ayrılmasını sağlar.

Biçim ve renkleri otel işletmecisinin isteğine göre şekillenir. Farklı renklerde kapı kolu talimatı/ otel dnd kartı mevcuttur. PVC, karton gibi malzemelerden yapılabilir. PVC olanlar daha dayanıklıdır. Genellikle 5 mm kalınlıkta üretilir. Kartın üzerine talebinize göre uygun baskılama yapılır.

Bize Ulaşın Oteller için kapı kolu talimatı, DND kartı, rahatsız etmeyin kartı, otel kapı uyarı kartları, karton kartlar, PVC kartlar fiyatları, siparişi, satışı, satın alımı gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kapı Kolu Talimatı Karton

Kapı Kolu Talimatı Karton

otel rahatsız etmeyin kartı

Kapı Kolu Talimatı Karton

otel uyarı kartı

Kapı Kolu Talimatı PVC