Oteller tarafından müşterilere sunulan hizmetlerden bir diğeri de çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmetidir. Oteller müşterilerine bu hizmeti sağlamak için çamaşır torbalarına gereksinim duyar. Otel çamaşır torbaları otellerin isteğine göre bez, tela, non woven, naylon veya pamuklu kumaştan yapılabilmektedir. Firmamız tarafından sağlanan otel çamaşır torbaları kaliteden ödün vermeden üretilmekte ve otelinizin prestijine olumlu katkılar yapmaktadır. Tabi ki bu torbaların firma logosu ve ismi taşıması oteliniz için daha iyi bir tanıtım demektir.

Firmamız tarafından sağlanan tüm otel torbaları, büzgülü, naylon, tela şeklinde üretilebilmektedir. Torbaların üzerinde isteğe göre firmanızın logosu da yer alabileceği gibi standart baskılı torbalar da tercih edilebilir. Otellerimiz tarafından talep edilmesi durumunda torbalarda farklı bilgilerinde yer alması mümkündür. Otele ait iletişim bilgileri ve diğer bilgiler baskı yapılabilmektedir. Yine otellerin talep etmesi durumunda torbalara kullanım talimatı gibi notlar baskı yapılabilmektedir.

Bize Ulaşın Otel çamaşır torbası, kirli çamaşır torbaları, tela ve büzgülü çamaşır torbaları, çamaşır hijyen poşetleri kuru temizleme torbaları fiyatları, siparişi, satışı, satın alımı gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çamaşır Torbası

Çamaşır Torbası

Otel Çamaşır Torbası

Çamaşır Torbası

Tela Çamaşır Torbası

Tela Çamaşır Torbası

Büzgülü Çamaşır Torbası

Büzgülü Çamaşır Torbası