Amerikan servisi, mutfağının ve sofralarının titizliğini önemseyenler için ideal bir seçimdir. Otellerde, restoranlarda, cafelerde, lokantalarda yemek masalarını görselleştirir. Müşterilerin hijyenik bir masada yemek yemelerine katkıda bulunur. Amerikan servis modelleri birçok çeşidiyle sofralarınızı süsler. Canlı renklerin yanı sıra, baskı kalitesiyle adeta üç boyutlu havası veren desenler, aynı zamanda kendi içinde bir fikre ve hikayeye sahip tasarımlar modellerimiz arasında yer alır. Dantelden keçeye, pamuktan diğer kumaş türlerine, kartondan kağıda kadar dilediğiniz maddeden üretilebilir. Vakitten kazanmak ve ayrıntılı masa kurma işlemlerine girişmeden şık masalar kurmak isteyen herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği Amerikan servis modellerine siz de işletmenizdeki masalarınızda yer verebilirsiniz.

Servislerin ilk kullanımları, daha az personel ile daha pratik ve iyi hizmet vermek hedefiyle başlar. Servisin amacında, yemeği tabakta pratikçe servis etmek olduğundan, dekoratif bir görüntü için tabak seçimi oldukça önemlidir. Dolayısıyla, servis için tercih edilecek modelin yanı sıra, tabak, çatal, kaşık, bardak gibi unsurların da birbiriyle ahenk içerisinde olmaları, servisin bir parçasını oluşturuyor.

Masanızın ve mobilyalarınızın ölçüsüne göre tercih edebileceğiniz renk renk, desen desen, farklı ölçülerde Amerikan servisi modelleri; mutfaklarınızda, sofralarınızda kalabalık veya sade yemek davetlerinizde, özel günlerde veya gündelik öğünlerinizde; kısacası her an hayatınızı kolaylaştırmak adına sizleri bekliyor.

Amerikan servis ürün grubumuzda kullan at şeklinde olanları olduğu gibi yıkanıp da tekrar kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Bununla birlikte işletmenize özel ürünler katabilmek adına birçok Amerikan servis ürününe baskı yapabildiğimizi de unutmayınız.

Bize Ulaşın Amerikan servis malzemeleri, masa servis ürünleri, yemek masası için servis malzemeleri, oteller için servis ürünleri fiyatları siparişi, satışı, satın alımı gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

amerikan servis

Amerikan Servis

Otel Amerikan Servis

Amerikan Servis

Restoran Amerikan Servis

Amerikan Servis

Amerikan Servis siparişi

Amerikan Servis

Amerikan Servis kağıdı

Amerikan Servis